Otwórz menu

Kancelaria radcy prawnego Mierzęcice

Kancelaria radcy prawnego
Katarzyna Necel-Smółka
Prawnik Mierzęcice

Niekiedy przepisy prawa są trudne do odczytania przez osoby bez wykształcenia prawniczego. Kancelaria radcy prawnego Necel-Smółka to miejsce, gdzie wytłumaczymy wszystkie zawiłości prawne i przedstawimy je w języku zrozumiałym dla każdego.

Szukasz pomocy w zakresie prawa rodzinnego na terenie gminy Mierzęcice, masz jeden z następujących problemów?

  • prawa rodzicielskie,
  • alimenty,
  • rozwód,
  • inne zagadnienia i specjalizacje prawne

Pomożemy ci uporać się z tymi trudnymi tematami. Być może naruszone zostały twoje prawa konsumenckie lub potrzebujesz wsparcia przy wyegzekwowaniu odszkodowania Mierzęcice? Interesują cię kwestie dziedziczenia, spadek czy wykonanie testamentu Mierzęcice? Interesują cię zagadnienia z zakresu mobbingu i prawa pracy Mierzęcice?

W każdym z tych tematów możesz się z nami skontaktować, aby uzyskać wsparcie fachowców. Działamy zawsze na korzyść klienta, ponieważ liczy się dla nas jego dobro.

Radca prawny Mierzęcice

Poszukujesz radcy prawnego w mieście Mierzęcice? Nasza Kancelaria służy pomocą. Umówmy się na spotkanie i wspólnie ustalmy sposób postępowania dający maksymalne szanse pozytywnego rozwiązania twoich problemów i korzystnego poprowadzenia twoich spraw.

Dobry prawnik Mierzęcice pomoże ci w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego, administracyjnego i spadkowego, prawa pracy, prawa handlowego i upadłościowego. Świadczę usługi także w zakresie spraw dot. nieruchomości, ubezpieczeń i odszkodowań, a także ochrony konsumentów. Wierzę, że wspólnie poradzimy sobie z każdym zagadnieniem.

Obsługa prawna firm w Mierzęcicach

Jeśli twoje przedsiębiorstwo działa na obszarze Mierzęcice, z przyjemnością zajmiemy się jej obsługą prawną. Koniec wielogodzinnego rozczytywania dokumentów napisanych niezrozumiałym językiem, koniec interpretacji przepisów, koniec obaw o treść umów, odwołań, zezwoleń. Wszystkim się zajmiemy, abyś mógł skoncentrować się na swojej działalności.

Kancelaria Radcy Prawnego Necel-Smółka będzie reprezentować cię w sądzie i podczas rozmów biznesowych, konsultować treść dokumentów i podpowiadać najlepsze rozwiązania. Sukces twojej firmy to nasz główny cel!

Jak mogę Tobie pomóc

radca prawny bedzin icon 01
Indywidualne porady prawne
radca prawny bedzin icon 02
Przygotowanie pism procesowych, przedsądowych oraz umów
radca prawny bedzin icon 03
Reprezentowanie w sądzie oraz urzędach
radca prawny bedzin icon 04
Doradztwo prawne oraz biznesowe
radca prawny bedzin icon 05
Kompleksowa obsługa prawna firm
radca prawny bedzin icon 06
Dochodzenie roszczeń

Dobry prawnik działa
zawsze na korzyść klienta,
a każdy z nich jest dla niego
równie ważny.

Katarzyna Necel-Smółka

Radca prawny

Co cechuje moją Kancelarię?
Nasza Kancelaria świadczy usługi dla Klientów z następujących lokalizacji:

Zacznijmy od rozmowy

Skontaktuj się i ustal termin spotkania z radcą prawnym

Indywidualne porady prawne w mojej kancelarii w Będzinie
Wróć do góry
Zamknij menu