Otwórz menu

Ubezpieczenia i odszkodowania

Sprawy dotyczące ubezpieczeń i odszkodowań to specjalność naszej kancelarii prawnej. Oferujemy kompleksową pomoc w tym zakresie i profesjonalnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania. Duże doświadczenie w branży powoduje, że posiadamy wysoką skuteczność w reprezentowaniu klientów i wiele wygranych spraw.

Sprawy dotyczące odszkodowań

W naszej kancelarii zajmujemy się sprawami odnoszącymi się do odszkodowań. Jeżeli nie otrzymałeś odszkodowania za wypadek lub dostałeś zbyt niską kwotę to zapraszamy do wybrania naszej oferty. Pomożemy w złożeniu skargi na otrzymaną kwotę i przeprowadzeniu przez całą sprawę. Doświadczenie w pracy z firmami ubezpieczeniowymi sprawia, że wykazujemy się wysoką skutecznością i jesteśmy w stanie udzielić rzetelnego wsparcia dla wszystkich zainteresowanych osób. Pomożemy Ci w walce o odpowiednią kwotę odszkodowania. Jesteśmy również w stanie reprezentować naszych klientów na drodze sądowej.

Przyznanie oraz podwyższenie emerytury

Usługi naszej kancelarii dotyczą również spraw związanych ze świadczeniami emerytalnymi. Zajmujemy się zarówno sporządzaniem wniosków o przyznanie świadczenia emerytalnego, jak i składaniem wniosków o podwyższenie świadczenia. Jesteśmy w stanie na podstawie dokumentów klienta zgłosić ewentualną skargę do ZUS lub KRUS. Z naszą pomocą będziesz w stanie odzyskać należne Ci pieniądze i otrzymać emeryturę w odpowiedniej wysokości.

Kancelaria radcy prawnego to gwarancja rzetelnej pomocy

W naszej kancelarii radcy prawnego oferujemy rzetelną pomoc i kompleksowe usługi dostosowane do oczekiwań klientów. Jako doświadczeni specjaliści z obszaru prawa reprezentowaliśmy klientów w wielu sprawach dotyczących ubezpieczeń i odszkodowań. Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Necel-Smółka to gwarancja świadczenia rzetelnych usług i pomocy, która będzie dostosowana do potrzeb i oczekiwań klientów. Wybierając naszą ofertę masz pewność, że korzystasz ze wsparcia najlepszych specjalistów, którzy świadczą profesjonalne doradztwo.

Dobry prawnik działa
zawsze na korzyść klienta,
a każdy z nich jest dla niego
równie ważny.

Katarzyna Necel-Smółka

Radca prawny

Co cechuje moją Kancelarię?
Nasza Kancelaria świadczy usługi dla Klientów z następujących lokalizacji:

Zacznijmy od rozmowy

Skontaktuj się i ustal termin spotkania z radcą prawnym

Indywidualne porady prawne w mojej kancelarii w Będzinie
Wróć do góry
Zamknij menu