Otwórz menu

Prawo administracyjne

Prawo administracyjne stanowi szeroką gałąź prawa, która odpowiada za regulowanie stosunków prawnych pomiędzy jednostką, a organem władzy publicznej. Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Necel-Smółka to firma specjalizująca się w tym zakresie prawa i świadcząca pomoc w wielu obszarach. Posiadamy duże doświadczenie w sprawach z obszaru prawa administracyjnego i koncentrujemy się na oferowaniu rzetelnej pomocy w razie wystąpienia wszelkich problemów. Posiadamy wiele zrealizowanych spraw na koncie i gwarantujemy kompleksowe podejście do wszystkich zadań natury prawnej.

Prawo budowlane

W ramach usług związanych z prawem administracyjnym zajmujemy się także szerokim zakresem prawa budowlanego. Pomagamy w sporządzeniu niezbędnych wniosków do organów władzy publicznej i ewentualnych pism odwoławczych. Przed przystąpieniem do konkretnych prac kompleksowo poznajemy sytuację klienta i na tej podstawie wyznaczamy skuteczne działania, które należy podjąć w celu rozwiązania sprawy. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie udzielić skutecznej pomocy.

Zezwolenia na pobyt

Jako kancelaria radcy prawnego zajmujemy się także prawem imigracyjnym. W tym zakresie przede wszystkim pomagamy w zdobyciu zezwoleń na pobyt obcokrajowców na terenie Polski. Jesteśmy w stanie przygotować wniosek wraz z uzasadnieniem i tym samym doprowadzić do uzyskania zezwolenia.

Zezwolenia i koncesje

W naszej kancelarii pomagamy również w uzyskiwaniu zezwoleń i koncesji na konkretne działania. Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo i chcesz uzyskać od gminy czy miasta odpowiednie zezwolenie lub koncesję to warto skorzystać z naszej oferty. Doświadczeni specjaliści z obszaru prawa administracyjnego są w stanie udzielić fachowej pomocy i przygotować stosowne dokumenty.

Odwołania od decyzji administracyjnych

Zajmujemy się także odwoływaniem od niekorzystnych dla klientów decyzji administracyjnych. Dzięki wiedzy z obszaru prawa administracyjnego jesteśmy w stanie w odwołaniu od konkretnej decyzji przedstawić skuteczne argumenty, które odwołują się do litery prawa. Z naszą pomocą z pewnością łatwiej będzie uzyskać korzystny wynik każdej sprawy i uzyskać odpowiednie zgody. Sporządzamy skargi, odwołania, zażalenia, kasacje oraz wnioski o wznowienie postępowania. Za każdym razem dobieramy odpowiednie środki do indywidualnej sytuacji klientów korzystających z naszych usług.

Dobry prawnik działa
zawsze na korzyść klienta,
a każdy z nich jest dla niego
równie ważny.

Katarzyna Necel-Smółka

Radca prawny

Co cechuje moją Kancelarię?
Nasza Kancelaria świadczy usługi dla Klientów z następujących lokalizacji:

Zacznijmy od rozmowy

Skontaktuj się i ustal termin spotkania z radcą prawnym

Indywidualne porady prawne w mojej kancelarii w Będzinie
Wróć do góry
Zamknij menu