Otwórz menu

Sprawy dotyczące nieruchomości

Kompleksowo zajmujemy się wszelkimi sprawami prawnymi związanymi z nieruchomościami. W kancelarii radcy prawnego Katarzyna Necel-Smółka posiadamy duże doświadczenie w pracach związanych z obiektami mieszkalnymi i jesteśmy w stanie zaproponować najwyższej jakości usługi. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących nieruchomości i oferujemy kompleksową pomoc dla naszych klientów.

Zasiedzenie nieruchomości

Zasiedzenie nieruchomości stanowi nabycie prawa rzeczowego na skutek upływu czasu oraz posiadania samoistnego rzeczy. Wymagany przez prawo czas to 20 lat przy dobrej wierze posiadacza lub 30 lat przy złej. Pomagamy w sporządzeniu odpowiednich wniosków o zasiedzenie i przygotowaniu odpowiedniej argumentacji. Pomożemy w rozstrzygnięciu sprawy na korzyść klienta na podstawie dokładnej analizy konkretnej sytuacji. W kancelarii radcy prawnego Katarzyna Necel-Smółka posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw o zasiedzenie. Wykazujemy się wysoką skutecznością i oferowaniem kompleksowej pomocy.

Prawo lokalowe

Zajmujemy się również w naszej kancelarii szerokim pojęciem prawa lokalowego. W tym obszarze sporządzamy umowy najmu lokali mieszkaniowych, okazjonalnego najmu lokali mieszkaniowych, obowiązków oraz praw lokatorów, eksmisji, umów deweloperskich i wiele innych. Przy sporządzaniu wszelkich umów działamy zgodnie z obowiązującym prawem oraz potrzebami klientów. Dopasowujemy zakres działań do indywidualnych potrzeb osób, które zdecydują się na skorzystanie z naszej pomocy.

Kompleksowa pomoc radcy prawnego

W kancelarii radcy prawnego Katarzyna Necel-Smółka oferujemy kompleksową pomoc w obszarze spraw dotyczących nieruchomości. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego powierzonego zadania i dokładna analiza sytuacji klienta. Zawsze dobieramy najlepsze metody działania i koncentrujemy się na oferowaniu kompleksowej pomocy. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej to serdecznie zapraszamy do wybrania naszej kancelarii, która oferuje profesjonalną pomoc dla wszystkich klientów.

Dobry prawnik działa
zawsze na korzyść klienta,
a każdy z nich jest dla niego
równie ważny.

Katarzyna Necel-Smółka

Radca prawny

Co cechuje moją Kancelarię?
Nasza Kancelaria świadczy usługi dla Klientów z następujących lokalizacji:

Zacznijmy od rozmowy

Skontaktuj się i ustal termin spotkania z radcą prawnym

Indywidualne porady prawne w mojej kancelarii w Będzinie
Wróć do góry
Zamknij menu