Otwórz menu

Prawo spadkowe

Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Necel-Smółka zajmuje się także wszelkimi aspektami związanymi z prawem spadkowym. Kancelaria świadczy kompleksową pomoc w obszarze spadków, darowizn czy sporządzania testamentu. Działamy zgodnie z literą prawa, a nasze spore doświadczenie w branży przemawia na korzyść naszych najwyższej jakości usług. Do każdej zleconej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny i dobieramy najlepsze środki działania, które przyniosą zamierzone rezultaty.

Pomoc w sporządzeniu testamentu

Jedną z naszych usług jest pomoc w sporządzeniu testamentu. Pomożemy w przygotowaniu dokumentu, który w przypadku śmierci będzie podstawą prawną do rozdzielenia poszczególnych składników majątku. Doradzamy naszym klientom w jaki sposób sporządzić dokument i o czym w szczególności pamiętać, aby miał on moc prawną. Wykazujemy się cierpliwością i dostosowujemy zakres usług do indywidualnych potrzeb klienta.

Odrzucenie spadku

Zadłużony spadek może być nie lada problemem. W naszej kancelarii pomagamy w odrzuceniu tego rodzaju spadku i oferujemy rzetelną pomoc w sporządzeniu wszystkich dokumentów. Wybierając naszą ofertę masz pewność, że nie zostaniesz obarczony niekorzystnym spadkiem, który będzie zobowiązywał do spłaty długów najbliższych osób.

Darowizny

Świadczymy pomoc także w obszarze darowizn. Pomagamy zarówno w przekazaniu darowizny konkretnej osobie, jak i prawidłowym rozliczeniu przedmiotu otrzymanego w ramach darowizny. Pomożemy prawidłowo rozliczyć darowiznę i uniknąć późniejszych problemów podatkowych. Zapraszamy do wybrania naszej pomocy i skorzystania z eksperckich usług specjalistów z obszaru prawa.

Dziedziczenie i zachowek

Pomagamy także w obszarze dziedziczenia i zachowku. Zajmujemy się zarówno kwestiami dziedziczenia ustawowego, jak i testamentowego. Pomożemy w uzyskaniu należnej części majątku po osobie zmarłej. Specjalizujemy się również w zachowku, który stanowi równowartość części udziału spadkowego. Dla naszych klientów oferujemy kompleksowe usługi i pomoc dostosowaną do potrzeb. Oferujemy usługi, które rewelacyjnie wpasują się w oczekiwania. W kancelarii Katarzyna Necel-Smółka za każdym razem dobieramy odpowiednie dla klientów rozwiązania.

Dobry prawnik działa
zawsze na korzyść klienta,
a każdy z nich jest dla niego
równie ważny.

Katarzyna Necel-Smółka

Radca prawny

Co cechuje moją Kancelarię?
Nasza Kancelaria świadczy usługi dla Klientów z następujących lokalizacji:

Zacznijmy od rozmowy

Skontaktuj się i ustal termin spotkania z radcą prawnym

Indywidualne porady prawne w mojej kancelarii w Będzinie
Wróć do góry
Zamknij menu