Otwórz menu

Prawo rodzinne

Jedną ze specjalizacji naszej kancelarii radcy prawnego Katarzyna Necel-Smółka jest prawo rodzinne. Zajmujemy się w kompleksowy sposób tą gałęzią prawa i świadczymy szeroką pomoc dla klientów. Wiele zrealizowanych spraw na koncie sprawia, że jesteśmy ekspertami i posiadamy niezbędne kompetencje do niesienia pomocy dla różnych grup osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i sięgnięcia po pomoc ekspertów z zakresu prawa, którzy pomogą w rozwiązaniu wielu spornych sytuacji.

Rozwód, sprawa rozwodowa

Nasza kancelaria jest w stanie poprowadzić sprawy rozwodowe z orzeczeniem o winie oraz bez orzekania o winie. Z naszą pomocą przejdziesz sprawniej przez ten trudny czas i otrzymasz profesjonalne wsparcie w pełnym zakresie. Pomożemy w sporządzeniu pozwu rozwodowego, zebraniu materiału dowodowego, a także będziemy w stanie reprezentować klientów w samym sądzie.

Wnioski o alimenty

Zajmujemy się także sporządzaniem pozwów o alimenty. Pomożemy w pozyskaniu należnych kwot na wychowanie dzieci i pociągnięciu partnera do odpowiedzialności. Dzięki sporządzaniu odpowiedniej argumentacji posiadamy wysoką skuteczność w reprezentowaniu klientów i wiele spraw o alimenty zakończyliśmy sukcesem. Wybierając pomoc ekspertów z obszaru prawa rodzinnego masz pewność, że uzyskasz alimenty w odpowiedniej wysokości. Pomagamy nawet w sytuacjach, gdy partner uchyla się od obowiązku płacenia alimentów.

Sprawy o uregulowanie władzy rodzicielskiej

Nasza pomoc z obszaru prawa rodzinnego odnosi się również o spraw o uregulowanie władzy rodzicielskiej. Wspólnie z klientem przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty i złożymy je w sądzie. Przygotowana przez nas argumentacja do wniosku zwiększa szanse na uregulowanie władzy rodzicielskiej nad dzieckiem. Nasze doświadczenie w tego rodzaju sprawach sprawia, że posiadamy wysoką skuteczność.

Wybierz ekspertów od prawa rodzinnego

W kancelarii Radcy Prawnego Katarzyna Necel-Smółka kompleksowo pomagamy w sprawach z obszaru prawa rodzinnego. Sporządzamy wszystkie niezbędne wnioski, pozwy oraz jesteśmy w stanie reprezentować klientów w sądzie.

Dobry prawnik działa
zawsze na korzyść klienta,
a każdy z nich jest dla niego
równie ważny.

Katarzyna Necel-Smółka

Radca prawny

Co cechuje moją Kancelarię?
Nasza Kancelaria świadczy usługi dla Klientów z następujących lokalizacji:

Zacznijmy od rozmowy

Skontaktuj się i ustal termin spotkania z radcą prawnym

Indywidualne porady prawne w mojej kancelarii w Będzinie
Wróć do góry
Zamknij menu