Otwórz menu

Prawo pracy

Prawo pracy to jeden z obszarów prawa, który dotyka pracowników. W bardzo wielu sytuacjach pomoc prawna z tego obszaru może być niezwykle przydatna i może dawać świetne efekty. Wszelkie łamanie praw pracowniczych w zupełności wystarcza do tego, aby skorzystać z zapisów prawnych i zawalczyć o swoje racje. Z naszą kancelarią walka może być o wiele prostsza. Pomoc ekspertów pomoże w uzyskaniu korzystnego rozstrzygnięcia sporu. W kancelarii radcy prawnego Katarzyna Necel-Smółka świadczymy rzetelną pomoc prawną dla wszystkich zainteresowanych osób.

Przywrócenie do pracy

Zostałeś niesłusznie zwolniony z pracy? Pracodawca nie przestrzegał okresu wypowiedzenia umowy? Z naszą pomocą zawalczysz o swoje prawa i zostaniesz przywrócony do pracy. W naszej kancelarii po dokładnej analizie sytuacji, sporządzimy odpowiednie pismo. W razie konieczności jesteśmy również w stanie reprezentować naszych klientów w trakcie postępowania sądowego. Pomagamy w uzyskaniu pozytywnego wyniku sprawy i serdecznie zapraszamy do wybrania naszej pomocy.

Rozwiązanie umowy o pracę

Świadczymy także kompleksową pomoc w obszarze rozwiązania umowy o pracę. Pomagamy w sporządzeniu wypowiedzenia umowy. Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Necel-Smólka to gwarancja rzetelnej pomocy w kwestiach związanych z rozwiązaniem umowy o pracę. Posiadamy spore doświadczenie w tym obszarze i jesteśmy w stanie zaproponować rzetelną pomoc dla wszystkich klientów. Gwarantujemy świadczenie rzetelnych usług, które będą w pełni dostosowane do oczekiwań wszystkich osób.

Sprawy o mobbing

Mobbing to coraz częściej spotykane zjawisko. Zajmujemy się wytaczaniem spraw przełożonym, którzy stosują niedozwolone metody działania wobec pracowników. Na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta sporządzimy pismo z odpowiednią argumentacją i dołączymy do niego niezbędny materiał dowodowy. Tym samym pomożemy w wygraniu sprawy i pociągnięciu przełożonych do odpowiedzialności, którzy stosują niedozwolone metody wobec przełożonych. W wielu przypadkach można nawet liczyć na otrzymanie odszkodowania za poniesione straty. Jeżeli zatem w swoim miejscu pracy spotkałeś się z mobbingiem to serdecznie zapraszamy do sięgnięcia po naszą pomoc prawną.

Dobry prawnik działa
zawsze na korzyść klienta,
a każdy z nich jest dla niego
równie ważny.

Katarzyna Necel-Smółka

Radca prawny

Co cechuje moją Kancelarię?
Nasza Kancelaria świadczy usługi dla Klientów z następujących lokalizacji:

Zacznijmy od rozmowy

Skontaktuj się i ustal termin spotkania z radcą prawnym

Indywidualne porady prawne w mojej kancelarii w Będzinie
Wróć do góry
Zamknij menu