Otwórz menu

Ochrona konsumentów

Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Necel-Smółka to również pomoc dla konsumentów. Pomagamy w przypadku problemów ze zwrotami, gwarancjami czy rękojmią. Pomożemy w zrozumieniu praw konsumenta w sieci i obowiązków wszystkich sklepów. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którzy robią zakupy w sieci, jak i sklepów internetowych, które z naszą pomocą mogą przygotować zgodne z literą prawa regulaminy swojej działalności. Świadczymy kompleksowe usługi dla wszystkich zainteresowanych osób i koncentrujemy się na oferowaniu najlepszej pomocy. Serdecznie zapraszamy tym samym do wybrania pomocy naszej kancelarii prawnej, która gwarantuje profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania.

Pomagamy w zwrotach, gwarancjach i rękojmiach

Masz problem ze zwróceniem zakupionego towaru? Sklep odmawia realizacji postanowień gwarancyjnych? Jesteśmy w stanie udzielić w takiej sytuacji pomocy. Zgodnie z literą prawa zobowiążemy sklep do realizacji postanowień wynikających z umowy. Pomożemy w zwrocie towaru lub w realizacji postanowień gwarancyjnych. Sporządzimy wszelkie niezbędne dokumenty. Nasi eksperci posiadają spore doświadczenie w ochronie konsumentów i są w stanie udzielić fachowej pomocy. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny i dokładnie analizujemy sytuację klienta. Na tej podstawie dobieramy skuteczny zestaw działań, który prowadzi do rozwiązania sprawy w korzystny sposób dla klienta.

Pomoc w sporządzeniu regulaminu sklepu

Każdy sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą dóbr zobowiązany jest do przygotowania regulaminu. Z pomocą naszych prawników możliwe jest przygotowanie regulaminu, który będzie zgodny z literą prawa i będzie zawierał wszystkie najważniejsze zapisy. Wszystkich właścicieli sklepów internetowych serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wybrania pomocy naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy oferowanie najlepszej pomocy, która będzie w pełni dostosowana do potrzeb. W kancelarii radcy prawnego Katarzyna Necel-Smółka razem z klientem jesteśmy w stanie przygotować regulamin odpowiadający potrzebom sklepu.

Dobry prawnik działa
zawsze na korzyść klienta,
a każdy z nich jest dla niego
równie ważny.

Katarzyna Necel-Smółka

Radca prawny

Co cechuje moją Kancelarię?
Nasza Kancelaria świadczy usługi dla Klientów z następujących lokalizacji:

Zacznijmy od rozmowy

Skontaktuj się i ustal termin spotkania z radcą prawnym

Indywidualne porady prawne w mojej kancelarii w Będzinie
Wróć do góry
Zamknij menu