Otwórz menu

Prawo cywilne

Prawo cywilne może dotykać każdego z nas. Dlatego tak ważne jest skorzystanie z pomocy najlepszych ekspertów z tego obszaru. Nasza kancelaria oferuje rzetelne wsparcie na wielu płaszczyznach i pomaga w rozstrzygnięciu wielu sporów. Kompleksowo zajmujemy się powierzonymi nam sprawami i informujemy klientów o wszystkich podejmowanych przez nas działaniach. Wieloletnie doświadczenie na rynku usług prawniczych sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe wsparcie dla wszystkich klientów.

Analiza i sporządzanie umów sprzedaży

Jedną z usług naszej kancelarii jest przeprowadzenie analiz oraz przygotowanie umów sprzedaży. Usługę tę kierujemy zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, które szukają wsparcia ekspertów. Wiemy w jaki sposób sporządzać umowy zgodnie z przepisami prawa i zabezpieczyć w nich interesy obu stron. Zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne są nawet najdrobniejsze szczegóły i pamiętamy o nich w trakcie przygotowywania umowy.

Odzyskiwanie należności

Brak zapłaty za fakturę czy umowę? Z naszą kancelarią odzyskasz należne Ci pieniądze. Pomożemy w sporządzeniu wezwania do zapłaty i w prawidłowy sposób naliczymy odsetki związane z opóźnieniem w płatności. Pomogliśmy naszym klientom w odzyskaniu bardzo dużych kwot i dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie działać niezwykle efektywnie. Z naszą pomocą bez żadnego problemu odzyskasz należne Ci pieniądze.

Przygotowanie wszelkiego rodzaju umów

W ramach usług związanych z prawem cywilnym oferujemy także sporządzenie różnego rodzaju umów. Jesteśmy w stanie przygotować umowy: zlecenia, o dzieło, sprzedaży, najmu, o dostawę, pożyczki, darowizny czy wszelkie umowy spedycji i przewozu. Kompleksowo zajmujemy się zagadnieniami z obszaru prawa cywilnego i oferujemy rzetelną pomoc dla wszystkich naszych klientów.

Postaw na wsparcie ekspertów

Kancelaria Rady Prawnego Katarzyna Necel-Smółka to gwarancja rzetelnej pomocy i eksperckiego wsparcia w kwestiach dotyczących prawa cywilnego. Wybierając nasze usługi masz pewność współpracy z najlepszymi ekspertami z branży, którzy zaproponują usługi w pełni odpowiadające wymaganiom. Zgłoś się i przedstaw swój problem, a z pewnością znajdziemy rozwiązanie.

Dobry prawnik działa
zawsze na korzyść klienta,
a każdy z nich jest dla niego
równie ważny.

Katarzyna Necel-Smółka

Radca prawny

Co cechuje moją Kancelarię?
Nasza Kancelaria świadczy usługi dla Klientów z następujących lokalizacji:

Zacznijmy od rozmowy

Skontaktuj się i ustal termin spotkania z radcą prawnym

Indywidualne porady prawne w mojej kancelarii w Będzinie
Wróć do góry
Zamknij menu