Otwórz menu

Prawnik, radca prawny Sosnowiec

Kancelaria radcy prawnego
Katarzyna Necel-Smółka
Prawnik Sosnowiec

Szukasz prawnika, radcy prawnego, kancelarii prawnej w mieście Sosnowiec lub okoliach? Jako radca prawny służę swoją pomocą. Umówmy się na spotkanie i wspólnie ustalmy sposób postępowania dający maksymalne szanse pozytywnego rozwiązania twoich problemów i korzystnego poprowadzenia twoich spraw.

Dobry radca prawny Sosnowiec pomoże ci w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego, administracyjnego i spadkowego, prawa pracy, prawa handlowego i upadłościowego. Świadczę usługi także w zakresie spraw dotyczących nieruchomości, ubezpieczeń i odszkodowań, a także ochrony konsumentów. Wierzę, że wspólnie poradzimy sobie z każdym zagadnieniem.

Porady prawne Sosnowiec

Czasami przepisy prawa są trudne do odczytania przez osobę bez prawniczego wykształcenia. Kancelaria to miejsce, gdzie wytłumaczymy wszystkie zawiłości i przedstawimy je w języku zrozumiałym dla każdego.

  • Szukasz pomocy w zakresie prawa rodzinnego – prawa rodzicielskie, alimenty, rozwód Sosnowiec? Pomożemy ci uporać się z tymi trudnymi tematami.
  • Interesują cię zagadnienia z zakresu mobbingu i prawa pracy Sosnowiec?
  • Być może naruszone zostały twoje prawa konsumenckie lub potrzebujesz wsparcia przy wyegzekwowaniu odszkodowania Sosnowiec?
  • Interesują cię kwestie dziedziczenia, spadek czy wykonanie testamentu Sosnowiec?

W każdej z tych spraw możesz się z nami skontaktować, aby uzyskać wsparcie fachowców. Działamy zawsze na korzyść klienta, ponieważ liczy się dla nas jego dobro.

Obsługa prawna firm Sosnowiec

Jeśli twoja firma działa na obszarze Sosnowiec, chętnie zajmiemy się jej obsługą prawną. Koniec wielogodzinnego rozczytywania dokumentów napisanych niezrozumiałym językiem, koniec interpretacji przepisów, koniec obaw o treść umów, odwołań, zezwoleń. Wszystkim się zajmiemy, abyś mógł skoncentrować się na swojej działalności.

Będziemy reprezentować cię w sądzie i podczas rozmów biznesowych, konsultować treść dokumentów i podpowiadać najlepsze rozwiązania. Nasz główny cel to sukces twojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Jak mogę Tobie pomóc

radca prawny bedzin icon 01
Indywidualne porady prawne
radca prawny bedzin icon 02
Przygotowanie pism procesowych, przedsądowych oraz umów
radca prawny bedzin icon 03
Reprezentowanie w sądzie oraz urzędach
radca prawny bedzin icon 04
Doradztwo prawne oraz biznesowe
radca prawny bedzin icon 05
Kompleksowa obsługa prawna firm
radca prawny bedzin icon 06
Dochodzenie roszczeń

Dobry prawnik działa
zawsze na korzyść klienta,
a każdy z nich jest dla niego
równie ważny.

Katarzyna Necel-Smółka

Radca prawny

Co cechuje moją Kancelarię?
Nasza Kancelaria świadczy usługi dla Klientów z następujących lokalizacji:

Zacznijmy od rozmowy

Skontaktuj się i ustal termin spotkania z radcą prawnym

Indywidualne porady prawne w mojej kancelarii w Będzinie
Wróć do góry
Zamknij menu