Otwórz menu

Prawo upadłościowe

Masz problem z płynnością finansową? Przedsiębiorstwo jest coraz bardziej zadłużone i nie ma szans na poprawę sytuacji? Rozwiązaniem może być skorzystanie z instrumentów, które oferuje prawo upadłościowe. Odpowiednio wykorzystane narzędzia prawne pozwalają na uniknięcie konieczności spłacania zobowiązań z własnego majątku i pozwalają na zakończenie działalności nierentownego przedsiębiorstwa. W kancelarii radcy prawnego Katarzyna Necel-Smółka oferujemy szeroki zakres usług w pełni dostosowanych do potrzeb klientów. Koncentrujemy się na proponowaniu najlepszej pomocy dla klientów biznesowych, którzy szukają rzetelnego wsparcia.

Ogłoszenie upadłości przedsiębiorstwa

Wśród naszych usług znajduje się pomoc w ogłoszeniu upadłości przedsiębiorstwa. W sytuacji, gdy właściciele firmy podejmują decyzję o konieczności zakończenia działalności warto skorzystać z naszej pomocy. Przeanalizujemy sytuację finansową firmy i formę prawną, pod którą działa przedsiębiorstwo. Na tej podstawie zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, które pozwoli w optymalny sposób zakończyć działalność przedsiębiorstwa. Doradzimy w jaki sposób nie odpowiadać własnym majątkiem za zobowiązania firmy. Przedsiębiorców chcących zakończyć prowadzoną działalność zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Upadłość konsumencka

W ramach usług związanych z prawem upadłościowym zajmujemy się także pomocą w sporządzaniu wniosków o upadłość konsumencką. Dla osób nie będących w stanie obsługiwać posiadanych zobowiązań często jest to jedyny sposób na rozpoczęcie nowego życia. Pomożemy w naszej kancelarii w sporządzeniu wniosku o upadłość i przygotowaniu odpowiedniej argumentacji.

Profesjonalne wsparcie w procesie upadłościowym

Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Necel-Smółka to gwarancja profesjonalnej pomocy w procesie upadłościowym. Pomoc kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W każdym przypadku koncentrujemy się na oferowaniu najlepszej jakości usług, które będą poprzedzone dokładną analizą sytuacji prawnej. Osoby szukające profesjonalnego wsparcia serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii.

Dobry prawnik działa
zawsze na korzyść klienta,
a każdy z nich jest dla niego
równie ważny.

Katarzyna Necel-Smółka

Radca prawny

Co cechuje moją Kancelarię?
Nasza Kancelaria świadczy usługi dla Klientów z następujących lokalizacji:

Zacznijmy od rozmowy

Skontaktuj się i ustal termin spotkania z radcą prawnym

Indywidualne porady prawne w mojej kancelarii w Będzinie
Wróć do góry
Zamknij menu