Otwórz menu

Prawo handlowe

Klienci biznesowi szukający pomocy z obszaru prawa handlowego serdecznie zapraszamy do wybrania naszej oferty i skorzystania z pomocy najlepszych ekspertów. Zajmujemy się kompleksową pomocą dla przedsiębiorstw i jesteśmy w stanie reprezentować firmy w postępowaniach sądowych. Zajmujemy się w kancelarii radcy prawnego Katarzyna Necel-Smółka świadczeniem rzetelnych usług dla klientów biznesowych i jesteśmy w stanie wspomóc wiele obszarów działania przedsiębiorstwa.

Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw

Z myślą o przedsiębiorstwach proponujemy dla klientów biznesowych kompleksową obsługę prawnych Jesteśmy w stanie świadczyć doradztwo w zakresie prowadzenia firmy, sporządzania umów, analizowania podpisywanych kontraktów i wiele innych. Jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się aspektami prawnymi w przedsiębiorstwie. Z naszą pomocą możliwe jest zautomatyzowanie procesu działania przedsiębiorstwa i uniknięcie ewentualnych problemów natury prawnej.

Upadłość konsumencka

Pomagamy również w uzyskaniu upadłości konsumenckiej. W naszej kancelarii zajmujemy się sporządzaniem wniosków o upadłość i pomagamy w pozbyciu się długów. Osoby nie będące w stanie spłacić swoich zobowiązań serdecznie zapraszamy do wybrania oferty naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy w stanie udzielić rzetelne wsparcie i odpowiednio uargumentować składany wniosek. Wiele z prowadzonych przez nas postępowań upadłościowych kończy się sukcesem. Jeżeli borykasz się z zadłużeniem, którego nie jesteś w stanie obsłużyć to serdecznie zapraszamy do naszej oferty.

Prowadzenie postępowań gospodarczych, nakazowych i upominawczych

W ramach usługi oferujemy prowadzenie postępowań gospodarczych, nakazowych i upominawczych. Ofertę kierujemy dla przedsiębiorstw szukających wsparcia ekspertów w sporządzaniu odpowiednich pism przedprocesowych oraz procesowych. Kancelaria Katarzyna Necel-Smółka to gwarancja oferowania najlepszej jakości usług.

Dobry prawnik działa
zawsze na korzyść klienta,
a każdy z nich jest dla niego
równie ważny.

Katarzyna Necel-Smółka

Radca prawny

Co cechuje moją Kancelarię?
Nasza Kancelaria świadczy usługi dla Klientów z następujących lokalizacji:

Zacznijmy od rozmowy

Skontaktuj się i ustal termin spotkania z radcą prawnym

Indywidualne porady prawne w mojej kancelarii w Będzinie
Wróć do góry
Zamknij menu